GOLD PAKET
Geri dön: Kurumsal Hosting

BAŞLANGIÇ PAKETİ

PDFYazdırE-posta
İşletmenizin web sayfasını yayınlayabileceğiniz, minimum özelliklere sahip hosting paketidir.
linuxbas
linux
mail
back-up-august2012-646x228
online_traffic
Fiyat:
Satış fiyatı125,00 TL

Açıklama

HOSTİNG ÖZELLİKLERİ:

500 MB Web Alanı - 10 GB Trafik / Aylık - 10 Adet Kurumsal Mail - 3 Adt MySQL Databases - 7/24 Teknik Destek - %99.98 Uptime - Otomatik Yedekleme

Satın alma aşamasını tamamladıktan sonra hosting paketiniz aktif edilir, hosting yönetim paneliniz olan CPANEL kullanıcı adı ve şifreleriniz satın alma aşamasında kullandığınız mail adresinize gönderilir, alan adınızın name serverlarını bize ait sunucunun name serverlarına yönlendirdiğiniz taktirde dns değişikliği alan adını aldığınız firmanın prensiplerine göre 2 ila 72 saat arasında değişmektedir, dns değişikliği gerçekleştiği taktirde cpanelde dosya yöneticisini kulllanarak web site dosyalarını upload ederek hemen yayına açabilirsiniz, kurumsal mail adreslerinizi de paket özelliğinde belirtilen miktarda açabilir outlook yada benzeri programlarla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz, bizden satın aldığınız hosting için alan adınızı yönlendirmeniz gereken name server adresleri: NS1.WEBBODRUM:COM ve NS2.WEBBODRUM.COM  'dur.

Site taşıma aşamasında yardıma ihtiyaç duyduğunuz taktirde, gerekli bilgi mail adresi üzerinden size iletilir, kurulumun tarafımızdan yapılmasını isterseniz, harcanan zamana göre makul bir ücret talep edilir.

Sunucularımızda, Mp3, Adult, T.C. Kanunlarına aykırı vb. içerikli sitelerin yayınlanmasına izin verilmemektedir. Bu tür içeriğe sahip siteler, haber verilmeksizin iptal  edilecektir.


Web Hosting hizmetinde Lokasyon Tercihi
Hosting hizmetinizi ister Türkiye ister ekonomik hosting paketlerimiz ile Almanya lokasyon olarak seçebilirsiniz. Bu sayede ziyaretçi trafiğinize en uygun lokasyonda arama motolarında daha iyi sıralamaya sahip olursunuz. Bununla birlikte kullanıcılarınız da bulunduğu lokasyona göre web sitenize daha iyi erişim sağlarlar.

Kolay Yönetim
Satın aldığınız web hosting hizmetini size verilen hosting kontrol paneli ile kolayca yönetebilirsiniz. Kontrol paneliniz üzerinden email hesaplarınızı, dosyalarınızı, yazma okuma izinlerinizi ve bunların dışında pek çok özelliği ayarlayabilirsiniz.

Kendinizi güvende hissedebilirsiniz
Firmamız 2005 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Bu tecrübe ile birlikte sunucularımızda güncel ve stable olan yazılımları kullanıyoruz. 7/24 teknik destek ve takip hizmetimiz sayesinde %99.8 uptime sağlıyor, 4G Web Hosting ile her zaman daha iyi hizmet alır, teknik yeterliliğimize bizimle çalışarak inanırsınız.


Realtime Virüs Koruması
Linux sunucularımızda ve windows sunucularımızda gerçek zamanlı virüs koruması bulunmaktadır. Bu sayede gerek sunucularımız ve mailleriniz, gerekse windows sunucularda dosyalarınız %90 koruma altındadır.

Yedekleme
Sunucularımız işletim sistemi ve kullanılan hizmetin destek seviyesine göre otomatik yedeklemeye sahiptir. Bu yedekler günlük, haftalık ve aylık olarak değişkenlik göstermektedir. Aldığınız hizmet ile alakalı olarak firma yetkilimize sunucu yedekleme süresini sorabilirsiniz. Müşterimize sunduğumuz bu yedekleme dışında, donanım sorunu olma olasılığına göre her sunucumuzda Hardware Raid kartı bulunmakta ve kullanılmaktadır.

Bilinmesi gereken önemli kullanım şartları

    Sunucuda oluşabilecek yazılımsal ve donanımsal kaynaklı kesintiler uptime garantisine dahil edilmemektedir.
    Hosting hizmetinde bulunan verilerin güvenliği ve yedeklemesi " müşteri " sorumluluğundadır.
    Sunucularımızın tümünde adult/hack/warez/spam içeriklerin yayınlanması kesinlikle yasaktır.
    Tespiti halinde 4G Web Hosting hizmeti kapatma hakkını kendinde saklı tutar ve zarar tazmini için ücret iadesini hiçbir şekilde yapmaz.
    Toplu email gönderimi aralıklı olarak bile yapılsa bu spamdır ve kesinlikle yasaktır.
    Tespiti halinde 4G Web Hosting hizmeti kapatma hakkını kendinde saklı tutar ve zarar tazmini için ücret iadesini hiçbir şekilde yapmaz.
    Teslim edilen hosting herhangi bir program ile saldırı için kullanılırsa hosting terminate edilecektir.
    Böyle bir durumda müşteriye geri iade söz konusu değildir.
    Hosting işlemci ve ram kullanım izni en fazla %12 olarak belirlenmiştir. Bu kullanıma veritabanı sorguları da dahildir.
    İşlemci limitini geçen kullanıcı için müşteri 12-24 saatlik zaman dilimi ile uyarılır, eğer diğer kullanıcıları etkileyecek CPU kullanımı mevcut ise uyarılmaksınız direkt suspend edilir.

ÖNEMLİ NOT: Sunucumuz linux tabanlıdır, firma sitenizin bu sunucumuzda yayında olabilmesi için PHP, AJAX, HTML tarzı bir kodlamaya sahip olması gerekmektedir, ASP tabanlı bir web sitesinin bu sunucuda çalışması mümkün değildir.